Smartbit logo

Nasz autorski system zarządzania treścią - piCMS

Aplikacja została zrealizowana przy użyciu najnowszych technologii, które gwarantują stabilność działania i przyjemność z korzystania. Funkcjonalność piCMS jest stale poszerzana o kolejne moduły. CMS został z powodzeniem wdrożony u klikunastu naszych klientów. Największą zaletą piCMS jest prostota w zarządzaniu serwisem. Każdy użytkownik nawet najmniej doświadczony bez problemu poradzi sobie z pracą z systemem.

Lista obecnie dostępnych modułów

Użytkownicy

Moduł umożliwiający towrzenie, edycję oraz usuwanie użytkowników portalu. Dzięki predefiniowanym rolom dodawanie użytkowników jest banalnie proste a rozbudowane uprawnienia dają duże możliwości w dostępie do różnych obaszarów piCMS'a.

Wyszukiwanie

Moduł daje możliwość prostego wyszukania wszelkich artykułów dodanych do piCMS'a prezentując wyniki w formie listy.

Portal

Centrum zarządzania wszystkimi stronami zlokalizowanymi w cmsie. Z poziomu tego menu możemy tworzyć, edytować oraz usuwać strony. Do wprowadzania tekstu służy nowoczesny oraz przyjazny użytkownikowi edytor, posiadający możliwośći zbliżone do programu Microsoft Word.

Newsletter

Moduł daje możliwość prostego wyszukania wszelkich artykułów dodanych do piCMS'a prezentując wyniki w formie listy.

Forum

Umożliwia stworzenie prostego forum, które działa jako podstrona witryny.

Pliki

Z pozimu tego menu jesteśmy w stanie wgrywać dowolne pliki na serwer, tworzyć nowe katalogi a także zarządzać istnijącymi. Przejżysty interfejs ułatwia i przyspiesza wykonywanie wszelkich operacji w tym module.

Sonda

piCMS daje możliwość utworzenia wielu sond które mogą być aktywowane z poziomu panelu administracyjnego za pomocą jednego kliknięcia. Każda z utworzonych sond może mieć dowolną ilość pytań.

Statystyki

miejsce w którym użytkownik z odpowiednimi uprawnieniami może dowiedzieć się ilu użytkowników w jakich dniach odiwedziło daną stronę. Informacje prezentowane są w formie tabelarycznej oraz w formie wykresów. Dodatkowo system prezentuje z jakich serwisów nastąpiło wejście na stronę użytkownika.

Rotator banerów

moduł daje możliwość zarządzania banerami na podstawie ilości kliknięć w dany baner lub ilości odsłon danego baneru. Możliwe jest zdefiniowanie baneru domyślnego oraz wyświetlanie wielu banerów na raz (jeden po drugim).

Ustawienia

zarządzanie portalami - system piCMS daje możliwość zarządzania wieloma serwisami z jednego panlu administracyjnego, ponad to jest to miejsce w którym definiujemy języki w jakich będzie działał dany serwis.

Pozycjonowanie

w przypadku gdy użytkownik ma wykupioną usługę pozycjonowania może oglądać w tym module raporty dotyczące aktualnej jak i minionej pozycji na której znajdował się jego serwis na dane hasło / hasła.

Pomoc

informacje na temat funkcjonalności dostępnych w systemie piCMS zaprezentowane w czytelny sposób. Wnikliwy opis edytora wyswig służącego do wprowadzania informacji na strony www.