Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Rozumiem
 
O nas

Pragniemy zaprezentować najnowszy produkt naszej firmy - profesjonalny system do zarządzania treścią - piCMS. Aplikacja została zrealizowana przy użyciu najnowszych technologii, które gwarantują stabilność działania i przyjemność z korzystania. Funkcjonalność piCMS jest stale poszerzana o kolejne moduły. CMS został z powodzeniem wdrożony u klikunastu naszych klientów. Największą zaletą piCMS jest prostota w zarządzaniu serwisem. Każdy użytkownik nawet najmniej doświadczony bez problemu poradzi sobie z pracą z systemem.

Poniżej znajduje się lista modułów dostępnych w najnowszj wersji piCMS:

ikony2/portal_m.png Portal - centrum zarządzania wszystkimi stronami zlokalizowanymi w cmsie. Z poziomu tego menu możemy tworzyć, edytować oraz usuwać strony. Do wprowadzania tekstu służy nowoczesny oraz przyjazny użytkownikowi edytor, posiadający możliwośći zbliżone do programu Microsoft Word.
ikony2/users_m.png Użytkownicy - moduł umożliwiający towrzenie, edycję oraz usuwanie użytkowników portalu. Dzięki predefiniowanym rolom dodawanie użytkowników jest banalnie proste a rozbudowane uprawnienia dają duże możliwości w dostępie do różnych obaszarów piCMS'a.
ikony2/files_m.png Pliki - z pozimu tego menu jesteśmy w stanie wgrywać dowolne pliki na serwer, tworzyć nowe katalogi a także zarządzać istnijącymi. Przejżysty interfejs ułatwia i przyspiesza wykonywanie wszelkich operacji w tym module.
ikony2/search_m.png Wyszukiwanie - moduł daje możliwość prostego wyszukania wszelkich artykułów dodanych do piCMS'a prezentując wyniki w formie listy.
ikony2/forum_m.png Forum - umożliwia stworzenie prostego forum, które działa jako podstrona witryny.
ikony2/newsletter_m.png Newsletter - umożliwia redagowanie oraz wysyłanie wiadomości do zarejestrowanych użytkowników. Wszystkie wysyłane wiadomości zapisywane są w archiwum skąd w prosty i łatwy sposób mogą być wysłane raz jeszcze. Moduł dodatkowo posiada możliwość importu adresów email.
ikony2/ankieta_m.png Sonda - piCMS daje możliwość utworzenia wielu sond które mogą być aktywowane z poziomu panelu administracyjnego za pomocą jednego kliknięcia. Każda z utworzonych sond może mieć dowolną ilość pytań.
ikony2/banner-rotator.png Rotator banerów - moduł daje możliwość zarządzania banerami na podstawie ilości kliknięć w dany baner lub ilości odsłon danego baneru. Możliwe jest zdefiniowanie baneru domyślnego oraz wyświetlanie wielu banerów na raz (jeden po drugim).
ikony2/stats_m.png Statystyki - miejsce w którym użytkownik z odpowiednimi uprawnieniami może dowiedzieć się ilu użytkowników w jakich dniach odiwedziło daną stronę. Informacje prezentowane są w formie tabelarycznej oraz w formie wykresów. Dodatkowo system prezentuje z jakich serwisów nastąpiło wejście na stronę użytkownika.
ikony2/settings_m.png Ustawienia - zarządzanie portalami - system piCMS daje możliwość zarządzania wieloma serwisami z jednego panlu administracyjnego, ponad to jest to miejsce w którym definiujemy języki w jakich będzie działał dany serwis.
ikony2/meta_m.png Pozycjonowanie - w przypadku gdy użytkownik ma wykupioną usługę pozycjonowania może oglądać w tym module raporty dotyczące aktualnej jak i minionej pozycji na której znajdował się jego serwis na dane hasło / hasła.
ikony2/help_m.png Pomoc - informacje na temat funkcjonalności dostępnych w systemie piCMS zaprezentowane w czytelny sposób. Wnikliwy opis edytora wyswig służącego do wprowadzania informacji na strony www.

pifoto pifoto

pifoto pifoto

 
Nasi klienci:
Uniwersytet Gdański PKP Intercity WOMA Speednet