Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Rozumiem
 
Kluczowe kompetencje
Identyfikacja firmy
Kreowanie wizerunku firmy jest jednym z podstawowych aspektów podczas kontaktu firma-klient. Jedną z pierwszych rzeczy jakie będą odróżniać Twoją firmę od innych, będzie logo. Odpowiednie przygotowanie znaku graficznego jest niezwykle ważną sprawą, która powinna zostać powierzona profesjonalnej realizacji.
 
Webdesign
Wygląd strony internetowej to najważniejsza i najlepsza wizytówka firmy w Internecie. Każda z naszych realizacji jest zoptymalizowana pod kątem ergonomii oraz wyglądu. Nasze strony realizujemy zgodnie z obowiązującymi standardami W3C, przy użyciu najnowszych technologii (języki: php5, java, xhtml, ajax oraz animacje w technologii Flash / Flex). Struktura realizowanych przez nas stron jest zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania w najpopularnieszych wyszukiwarkach WWW.
 
Zarządzanie treścią
Zarządzanie treścią jest sposobem na uniknięcie niepotrzebnych kosztów związanych z utrzymaniem strony. Dzięki nim każdy użytkownik bez jakiejkolwiek znajomości języków programowania może samemu zmieniać własną stronę www. W obecnej chwili nasza oferta dotyczy zarówno autorskiego systemu piCMS jak i systemów typu opensource: Joomla, Drupal, Mambo.
 
Sklepy internetowe
W związku z rosnącą sprzedażą wszelkiego rodzaju towarów poprzez aukcje internetowe oraz za pośrednictwem sklepów WWW, pragniemy zaoferować Państwu realizację sklepów internetowych. Wykorzystanie technologii internetowych do sprzedaży umożliwia firmie łatwiejsze dotarcie do klienta oraz pozwala na szybkie zwiększenie wolumenu sprzedanych towarów. Sklepy realizujemy w najbardziej rozpowszechnionej technologii Open Source czyli OsCommerce. Wykorzystanie tego rozwiązania skutkuje obniżeniem kosztów realizacji serwisu oraz bezpłatnym dostępem do wciąż udoskonalanej technologii.
 
Pozycjonowanie
To jedna z najtańszych i najbardziej skutecznych form dotarcia do klienta poprzez strony WWW. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którym zależy na tym, by ich strona była prezenetowana na najwyższych pozycjach w najbardziej popularnych wyszukiwarkach w Polsce. Jedyne co musisz zrobić, aby dołączyć do grona zadowolonych firm, to wysłać do nas maila na adres: kontakt@smartbit.pl z listą haseł, po których Twoja strona będzie szybciej odnajdywana przez potencjalnych klientów. Wraz z hasłami wyślij do nas adres strony internetowej, która ma być pozycjonowana.
 
Najnowsze realizacje
paro

Paro

Projekt zrealizowany w 2015 roku.

wiecej

Jami-Jami

Jami-Jami

Projekt zrealizowany w 2015 roku.

wiecej

bokado

860

Projekt zrealizowany w 2015 roku.

wiecej

bokado

Speed

Projekt zrealizowany w 2015 roku.

wiecej

bokado

Malinowy Ogród

Projekt zrealizowany w 2015 roku.

wiecej

bokado

Woma

Strona korporacji

wiecej

 
 
Nasi klienci:
Uniwersytet Gdański PKP Intercity WOMA Speednet